TYSON 2.0 - guma do żucia
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Guma do żucia Tyson 2.0 Cannabis z aktywowanym węglem drzewnym
Świeżość z dodatkową mocą
Ta guma, stworzona z myślą o osobach, które oczekują czegoś więcej niż tylko doskonałego smaku, zapewnia idealną równowagę między wysokiej jakości składnikami a właściwościami funkcjonalnymi, gwarantując długotrwałą świeżość przy każdym żuciu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego odświeżenia podczas pracowitego dnia, czy też zastrzyku pewności siebie przed podjęciem codziennych wyzwań, guma do żucia Tyson 2.0 Cannabis jest właśnie dla Ciebie.
Czysty smak
Maksymalna świeżość
Siła legendy
Żuj mocno. Bądź świeży. Poczuj się niepowstrzymany.
Składniki: substancje słodzące: sorbitol, izomalt, syrop maltitolowy, acesulfam K, sukraloza; baza gumowa, naturalny aromat mentolowy, aromaty, barwnik: węgiel roślinny (1,4%), olej z nasion konopi (0,72%), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja glazurująca: wosk karnauba; przeciwutleniacz: E306.
Wartości odżywcze w 100 g
| Wartość energetyczna | 752 kJ / 181 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 0,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym poliole | 73 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,09 g |
Waga netto: 17 g - 12 szt.
Producent: Euphoria
Opinie o produkcie (0)
Koszyk