TYSON 2.0 Watermelon KO - żelki konopne 50 g
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żelki TYSON 2.0 Watermelon KO
Składniki: syrop glukozowy, cukier, środek żelujący: pektyna; olej konopny (3,0%), kwas: kwas cytrynowy; naturalne aromaty, barwniki spożywcze (słodki ziemniak, jabłko, rzodkiew, wiśnia), substancja glazurująca: wosk karnauba.
Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem.
waga netto: 50 g
| Wartość energetyczna | 1581 kJ / 373 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 3,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 84 g |
| w tym cukry | 63 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,25 g |
Opinie o produkcie (0)
Koszyk