TYSON 2.0 Mango Chilli Punch - żelki konopne 50 g
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żelki TYSON 2.o Mango Chilli Punch
Składniki: syrop glukozowy, cukier, środek żelujący: pektyna; olej konopny (3,0%), naturalny ekstrakt z chilli kwas: kwas cytrynowy; aromaty, barwniki spożywcze (krokosz barwierski, czerwona rzodkiew), substancja glazurująca: wosk karnauba.
Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem.
waga netto: 50 g
| Wartość energetyczna | 1587 kJ / 374 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 3,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 83 g |
| w tym cukry | 62 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,25 g |
Opinie o produkcie (0)
Koszyk