TYSON 2.0 Cannabis Cookie
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciasteczko owsiane z kawałkami czekolady i nasionami konopi.
Miękkie, delikatne i cholernie dobre - Tyson 2.0 Cannabis Cookie zapewnia idealną równowagę między słodką wanilią i bogatymi kawałkami czekolady, a wszystko to z dodatkiem konopi. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do dnia, robisz sobie przerwę, czy kończysz dzień, to ciasteczko jest twoją mistrzowską przekąską, przynoszącą zarówno rozkosz, jak i relaks w każdym kęsie.
Ciasteczko Tyson 2.0 Cannabis Cookie, nasycone najwyższej jakości składnikami konopnymi, oferuje pyszny waniliowy smak wzmocniony prawdziwymi kawałkami czekolady, tworząc satysfakcjonujący i niezapomniany przysmak. Połączenie dobroci konopi i odważnego podejścia sprawia, że jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą przekąski, która ma moc.
- Pyszny waniliowy smak z prawdziwymi kawałkami czekolady
- Napełniony najwyższej jakości składnikami konopnymi
- Duży smak, odważne podejście - tak jak Mike
Weź kęs, poznaj smak i poczuj moc!
Gluten free, Vegan, GMO Free
Składniki: Bezglutenowe płatki owsiane (21,7%), syrop kokosowy, orzechy nerkowca (18%), wiórki kokosowe, gorzka czekolada (masa kakaowa, cukier kokosowy, masło kakaowe, masło shea, emulgator: lecytyna słonecznikowa) (8%), nasiona konopi (8%), wiórki kokosowe, wanilia Bourbon (0,3%), sól. Zawartość kakao w kawałkach czekolady: minimum 61%. Czekolada zawiera tłuszcze roślinne oprócz masła kakaowego.
Wartości odżywcze w 100 g
| Wartość energetyczna | 2134 kJ / 513 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 34 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 40 g |
| w tym cukry | 22 g |
| Błonnik | 5,9 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,09 g |
Waga netto: 50 g
Producent: Euphoria
Opinie o produkcie (0)
Koszyk